Új hozzászólás Aktív témák

• v-man

őstag

válasz Woodslave #15679 üzenetére

Ocsmány egy wl volt ez is. Nekem volt egy meccs, amit 1-5-ről hoztam vissza, végül 8-7-re nyertem hosszabbítás után. Nyertem 9-0-ra, 9-1-re, volt 5-0-s szünetben kilépő ellenfél, ellenben ha netán két gólos előnyt nem tudtam tovább növelni, akkor végül több alkalommal is megtaltosodott az ellenfél, főleg a 2020-as, gold csapatok. Igazi, foci szerű eredmény (pl 1-0, v 2-1) jó ha egy meccsen volt. A végén 5ből 4et kellett nyerni a szokásos gold 3hoz, az utolsó meccs kivételével nem is volt izgi, de ott persze megint kettő hátrány pillanatok alatt, majd 90. perc előtt egyenlítés, hosszabbítás, én vezetek, ő egyenlít, büntetők, 2t belőve tudtam nyerni... Van der Saar azt is megfogta amit nem arra húztam. Ilyen meccseknek egyszerűen nem lehet örülni sem.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X