Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csokipuding8

    tag

    válasz Ragnar17 #22931 üzenetére

    Ugyanezt próbálgatom most. Sima arany olasz csapatot hagytam meg, sorcserének pedig PL. Minden drágább játékos ment. Egyedül Mertens aki "drágább". Hát ha meg is van bolondulva mostanában a játék, de sokkal pörgősebbek mint amikor voltak színes kártyák is. Többször próbáltam már ezt, és határozottan állítom hogy sok esetben visszahúzó erő. Nem mindig! de sok esetben érezhető...

    Más
    WL-t én nem erőltettem eddig. És továbbra sem fogom. De hogy az egyetlen eddigi normális játékmód amivel lehet kicsit gyűjtögetni, egy kalap szar a napokban, az már vicces...
    SB-t nem tudom tolja e valaki rajtam kívül egyáltalán mert nem nagyon esik szó róla, de vicc. Általában legendáson játszom, majd amikor már biztosra megyek a vége fele, leveszem profira és mehet a szórás. Tegnap délután már sikerült Elite 2-t stabilan meglőni. Úgy, hogy ma estig vagy meddig ugye már gyakrabban ad új csapatokat. Kikaptam egy 71-es ratingű csapattól legendáson, úgy hogy nem bronzokkal volt lehúzva, hanem tényleg gyenge csapat. Néztem egyet de ok. Levettem a kövit profira, kikaptam tőlük is 3-0-ra... Itt már ment el az agyam mert röhejes amit tapasztaltam. Következő meccset, egy már azért erősebb csapattal toltam, de mondom szerezzek már némi pontot ebben a körben, levettem semi-prora... soha nem toltam még ezen a szinten. És kikaptam tőlük. Ugyanúgy mentek a játékosok mint legendáson, annyi hogy a helyzetkihasználásuk nagyon gyatra... a 70. percig... ott ugyanis olyan nyomást kezd el gyakorolni az ellenfél, hogy érzi az ember, ebbű baj lesz... És 2-1-re kikaptam utolsó perces góllal... Ez kicsit kabaré jellegű... Gondolom ha div3-ba tartom magam, meg elite 2-t szoktam hozni SB-ben úgy hogy legalább 8-12 meccset le sem játszok, nem az én teljesítményem romlott le pikk-pakk... Szóval ezek a szembetűnő csalás szerű dolgok azért idegesítőek. Én nem szoktam panaszkodni, de örülök h ebben az intervallumban az asszony lent volt játszizni a gyerekkel..... :((( Panasz OFF

Új hozzászólás Aktív témák