Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz getdizzy #22561 üzenetére

    Na ilyesmire gondolok ami a képeden is van, ez egy mobás rank rendszer, ezt kellene átvenni úgy ahogy van. Indulni bronz aljáról és szépen fel lehetne menni bronz-silver-gold-platinum-diamond-master-challenger, és mindig az aktuális divíziódnak illetve winratednek megfelelőket dobna be.

    Más: most vicces a seasonst tolni, legtöbben persze kilépegetnek az első 2-3 gól után. Azért div7-ben jött egy bajtárs, hát ő is valami div1 "feletti" gyerek lehetett amúgy, meg is lett az első vereségem 4-1-re elvert.:) Szóval vannak azért akik még csak most kezdték el a seasons mászást.

    Belebotlottam utam során pár Janigyerekbe is, akiken szintén látszik, hogy nem oda valók div 7-10 környékére, és azt hiszik majd engem is simán elvernek. Megy kezdéskor a cselezgetés, esernyő stb. tök oda meg vissza vannak magukkal, gondolom eddigi meccseiket javarészt nyerhették, olyan div 2-3 körül lehet a tudásuk. Aztán persze kapják a gólt és rájönnek, hogy most nem jó ellenféllel húztak újat, ezek többnyire az első 1-2 gól és a rádöbbenés után, hogy én nem noob vagyok szintén kiszoktak lépni.

Új hozzászólás Aktív témák