Új hozzászólás Aktív témák

  • gab.gergely

    tag

    válasz Geradossz #810 üzenetére

    Remélem igazad lesz és hamar meg lehet unni, mert akkor nem kell megvennem :D. De az igazság az, hogy az online részre kell több idő, mert az egy teljesen más játék(mint a gép ellen), másrészt legalább egy hektó mákteát kéne főznöm a gyerekeknek, hogy 20 perc összefüggő szabadidőm legyen :). Szóval nem hülyék az EAnal, sztem is az a réteg, ahol a legtöbb j(l)úzert tudnának szerezni, szerencsére engem a '17 karrier mód csalásai meggyőztek arról , h ezek a kócsagok magasról leszrják a te játékélményedet (és azt, h vmi maradandót alkossanak), csakis a lóvéra hajtanak. S ez utóbbit nem a Kközép- európai obligát pesszimizmus(v hívhatjuk magyar hőbörgéskényszernek is) mondatja velem, hanem (mostmár többéves) kőkemény tapasztalat.

    Ez egyébként szerintem a tavalyi(17) verzióban csúcsosodott ki, rengeteg könnyfakasztó könyörgést olvastam (nközi) fórumokon, h legalább az offline játékélményt ne kúrják el, (én azt hittem h csak a nyártól szar, h megvedd az újat, de nem) a legjellemzőbb amit én is észrevettem,h néha szinte percekig tökmindegy milyen irányt nyomok, a gép játszik magával, WC felett ha megeszik a gép egy cselt, üvöltve tombolok(szűk egy év gyakorlás után kb 5x fordult elő), ha megnyerek egy fejpárbajt dettó(kevesebb mint 5x)és ami a legszebb, a bíró SOHA(mondom, szűk egy év) nem tévedett az én javamra(de azt hogy hogy két emberem combcsontján keresztül szabadít fel a gép, azt simán benézi).

    Summa(rum): Amig ennek a szarnak nem lesz konkurenciája, szopni fogunk :D

Új hozzászólás Aktív témák