Új hozzászólás Aktív témák

  • chop

    őstag

    No, jopar derbi utan roviden en is osszefoglalnam tapasztalataimat a legujabb csalival kapcsolatban:
    - a jatek sebessege sokkal baratsagosabb, mint a korabbi epizodokban, bar foleg az UT reszerol tudok nyilatkozni, de ott sokkal nagyobb rohanas van, mint most a demoban, ez utobbi sokkal realisztikusabb es JATSZHATOBB! Valoszinuleg megint fel lesz gyorsitva, de ennek tenyleg nem latom ertelmet.
    - nehany meccs utan ugy nez ki, hogy a kiherelt beadasok ujra mukodokepesek lesznek es megkockaztatom, hogy sikerult is jol kiegyensulyozni azt, hogy azert ez a Fifa ne csak a beadasokrol szoljon es ne legyen uberOP.
    - a jatekos kontaktok is jobbnak tunnek, meg lehet tartani egy darabig a labdat fedezessel, nincs az, hogy a vedo azonnal elveszi a labdat, jobban lehet vele lassitani a jatekot, amig feler a masodik hullam. Ez nagyon tetszik, tehat tutira el fogjak barmolni.
    - a grafika fejlodott valamennyit, nyilvan hatalmas ugras lehetetlen, de szerintem elethubbek a mozgasok es reszletgazdagabb az egyes mozdulatokbol a masikba valo atmenet.
    - nekem ugy tunt, hogy az AI-on is sokat fejlesztettek, meglep olyanokat a gep, amiket masik jatekos ellen latsz foleg: kirugasnal letamadja az ellenfel a vedot, akinek kipasszolod a labdat, testcselre is reagal, stb. Neha olyan erzesem volt, mintha nem is a gep ellen jatszanek. Es ez durva.
    - jo a hangulata a jateknak, na. Osszessegeben ez a legfontosabb, valahogy nincs hianyerzet, lehetne szebb, jobb, komplexebb, de igazabol igy is teljesen jo.

    Ha ezeknek a pozitivumoknak a fele konstans modon atkerulne az UT-be, mar sokkal jobb lenne az idei Fifa.

    Es most pedig felebredtem... :)

Új hozzászólás Aktív témák