Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz LedyGyuszi #2520 üzenetére

    Kérlek szépen idézz, hogy mikor kérkedtem és dicsekedtem. Ez szimpla rágalmazás. Ti nem ilyen"hasznos helyzetjelentéseket írtok? Nem tudtam, hogy nem szabad leírni amikor minden 10. hsz az h ki milyen csapattal, hol tart de másnál ez sem probléma csak nálam, értem, "Ha belépsz le van írva " olvasd vissza kérlek hogy mit írtam! Péntek, de ha belépsz kiírja. Magyarán válaszoltam, hogy péntek és azt is megmondtam, hogy meg is lehet nézni. Nem tudom ezzel a válasszal mi volt a bajj. A kérkedésről meg annyit, hogy nem én hoztam szóba már hetek óta nem írok fifa pontrol. Erre valaki nekem esik, hogy nem értek hozzá,. mert nem toltam a div1-et és h am is mennyi fifa pontot vertem el, de én vagyok a hülye igen. én csinálom a balhét véletlenül se más. Mellesleg nem ismersz, tudom, hogy ki hogy él. És ne magyarázd meg kérlek, hogy beteg vagyok, én döntöm el mire költöm a pénzem. Nem más ahogy az admin is írta de te is ezzel foglalkozol. Nem ismersz kérlek ne irkálj olyanokat, hogy nincs életem. Köszönöm. De ha megmagyarázod nekem, érvekkel, hogy itt a vitában én voltam a hülye saját magam törlöm a fórumról. Miért kellett felhozni a fifapontokat, mikor szó se volt róla? És azért mert én valamit máshogy látok miért kell beszólni, hogy nagyon komolyak lehetnek a tanácsaim. De ezt érvekkel senki nem tudja megmagyarázni, mert a ludas nem én voltam, csak szapulni áll be egyből 20 ember, pedig itt a gond nem velem volt és akinek van egy csöpp esze az ezt be is látja.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák