Új hozzászólás Aktív témák

  • Geradossz

    aktív tag

    válasz dtrms #1287 üzenetére

    Tisztában vagyok vele ezért van 9 meccsem mert én rámentem a frissitésre és 3 eltűnt egyet játszottam le ha nem megyek rá 12 lenne nekem is. na de én csak ezt játszottam és ők is. vagyis egy órával kevesebbjük van minimum mint nekem. ha ők letolják a maradék meccset ami nem biztos mert nincs rá idejük akkor megelőzőm őket illeltve 1-2 ezer pont a különbség úgy h nekem 3 al kevesebb van. Akik mögöttem vannak megelőzni semmikép nem tudnak ha én 16 ot letolom, mert a maiakat már letolták. Én egyszer kaptam ki ultimaten egyszer nyertem 7 meg sima volt legendaryn mindet legendaryn tolom majd hétvégén ha mind nyerem mint eddig amire jó esély van akkor ők akiknek 12 meccsel csak 1-2 ezer pont a különbség valszeg hibáznak továbbra is. A top 20 biztos megelőzni nem fognak. az a kérdés én hányat lépek előre.

    Közbe 5 óra játékidőnél oldódik fel a transfermarkt ha az infóim helyesek, nekem feloldódott. De az is lehet, h a kezdő sbc-t kell megcsinálni mert ez a két változás volt nálam és már megy. Vettem 4 darab Adurizt 84-es ugye 1800 ért, tuti fel fog menni az ára egy 84-es lap nem lehet majd ilyen olcsó, legalábbis remélem. Plusz betáraztam szerződésekből én is, bár a pontok miatt amúgy is van/lesz még egy valag.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák