Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LendvaiFeri1

    addikt

    válasz Joker88 #2469 üzenetére

    Lehet, de nem ajánlott.

    So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

  • _adaml21_

    őstag

    válasz Joker88 #2469 üzenetére

    Hát szerintem maga a FIFA billentyűzettel való irányítása nagyon tré, egyszerűen nem erre van kitalálva. Vegyél egy kontrollert, egyszeri befektetés, kevesebből megvan, mint maga a játék, és nagy színvonalbeli előrelépésnek leszel tanúja.

    A team contain-nek én személy szerint örülök, 15-ben is így tudtam sikeresen védekezni, és 16-ban azért tudott keresztülfutni az összes sprinthuszár a védelmemen, mert használhatatlan volt.
    Fordított helyzetben pedig: játszottam most olyan ellenfél ellen, aki jól használta a team containt, mégis tudtam neki 3 gólt lőni.

    Én az esztétikai dolgokkal nem vagyok kibékülve, legfőképp a Frostbite engine-el, mást se láttam minden EA trailerben, reklámban, mint Frostbite így, Frostbite úgy, ehhez képest bátran állítom, hogy ez most bizony visszalépés volt. Nem vitatom, hogy sokat ki lehet hozni ebből az engine-ből, nem is értek hozzá, nagyon nem vagyok otthon az ilyen gamer dolgokban, de az lehet, hogy szimplán sportjátékhoz "nem illik" ez az engine. Nem tudom, hogy pl. az NBA alatt milyen engine fut, de szerintem egy sportjátéknak 2016-ban így kellene kinéznie. Ahhoz képest a FIFA 17 ótvar szarul néz ki.
    A másik, hogy a nem beszkennelt, de egyébként viszonylag híres játékosok arcai is elég szarul néznek ki néhol, pl. Cillessen még csak nyomokban sem hasonlít önmagára, szőke-szőke, aztán itt kimerül minden hasonlóság.
    Meg még egy dolog, tudom, apróság, meg semmit se számít, de június 1. óta a középkezdés szabályai (meg még sokminden másé) megváltoztak, nem kell előrefele passzolni az első rúgáskor. Azóta minden csapat már csak 1 játékossal áll be középkezdeni. Komolyan, ezt olyan nehéz lett volna megoldani?

    A játékmenet viszont tetszik nekem, az input lagot én nem nagyon érzékelem, lehet azért, mert hozzá vagyok már szokva a lagos meccsekhez, és ahhoz képest felüdülés? :DDD

Új hozzászólás Aktív témák