Aktív témák

  • Krusty

    csendes tag

    válasz g@bo #8 üzenetére

    Annál a TO.-nál te nemigen fogsz semmit elintézni. Sajna a BMF-en belül a KGK-s tanulmányisok híresen hozzá nem értők és parasztok is egyben. Tapasztalatból mondom, ott én még tanulmányi ügyet elintézni nem tudtam, a végén mindíg rám fogták hogy én vagyok a hülye, ez nem az ő dolguk, és különben is minek zargatom őket mert 10 perc múlva zárnak és kopjak le, örüljek hogy egyáltalán ide járhatok. Soha nem tudtam úgy kijönni onnan, hogy ne maradjon tüske bennem.
    Úgy tippelem, Csóka Róbertnével beszéltél, ő a felvételi iroda vezetője. Még a normálisabbak közül való, de mindenképp azt ajánlom, személyesen intézd a dolgot, ne telefonon (sajna legtöbbször még személyesen is sz*rba vesznek). A Tanulmányi Osztály feliratú ajtót messziről kerüld! Ha mégis bemész, mindenképp a bal oldalon ülő nővel beszélj!!! A jobb oldalinak egész hónapban mindíg megvan :) Érdemes megkeresni Francsovics Annát is, úgy rémlik ő valami nagy fejes a karon belüli oktatási ügyekben.
    Ja és amúgy itt csak az adminisztratív dolgozók ilyen köcsögök, a tanárok legtöbbször rendesek, ugyhogy érdemes pedáloznod.

Aktív témák