Aktív témák

  • g@bo

    nagyúr

    válasz xuldar #13 üzenetére

    1 oktatási intézménybe jelentkeztem, 1 szakra. Hihetelen jelentősége van viszont hogy levelező/távoktatás (az hogy állami/önktg az mindegy) a tagozat a kulcsszó. Az ''A'' alpon látható hogy mi a szándékom. Igen elnéztem a könyvet. Csak 1 ''B'' lapot küttem, gondolni sem mertem arra hogy egy intézmény 2-3-4-5-6 ''B'' lapot és 3000 huffot gyűjtöget. :( az OFFI szerint van mód a javitásra ( nem ''B'' lap hiánypótlást említ..) ha nem minősül új jelentkezésnek, de erről szó sincs, egyazon ( menedzser ) szakról van szó, de 2 tagozatról. Egyébként az intézmény honlapján van fórum, ezt már többen megkérdeztég amin Én is elbuktam, erre volt egy kiemelt javitás is: ha egy SZAKON belül ktg. és áll. finanszírozású képz. jelentkezik, akkor nem kell 2 külön ''B'' lapot kitölteni.... nememliti hogy tagozat változásnál viszont igen 2 ''B'' kell. De nem is értem ez miért ekkora probléma. Igen, hiányzik egy ''B'' lap, de ugyanabból az intézményből!!!, renben, legyen, kifizetem a másik 3000 huffot, de élesitse be az ''A'' lap 2. jelentkezési pontját...

Aktív témák