Új hozzászólás Aktív témák

  • apach

    senior tag

    válasz lux95 #4998 üzenetére

    hali.

    földekkel nem igen bajlódom, mert van egy Magyar tutorial leírás hogy hogyan kell. (egy másik fórumon is vagyok), és ott sok infót találok/találtam eddig. Elég ha leír valaki egy kérdés, és ha komplett érthető válasz érkezik rá, kimásolom a szöveget Word dokumentumba, mentem és kész :)

    "Ezt a teknikát MINDENKINEK ajánlom figyelmébe". :)

    Most megpróbálom kivenni azokat a triggereket, meg dolgokat, amik a 2011 ből lettek átírva, vagy amikből 2 van, (van több is ilyen, pl siló). Ha így se okés, akkor átteszem egy kb 10 növényes, Multiképes alap, sík mapra a totális mentett objekteket és mindent ami a mapon van. Ez cikkes rész akkor, mert az i3D rohadt hosszú lesz átírogatni egyesével, (objektek/épületek textúra elérési útját), és utána lehet talán alkotni, ezért nagyon remélem, hogy sikerül megoldani a dolgokat. Az info triggerekkel is van némi zavar, de csak annyi, hogy pl a vízvevő infó triggere a benzinkút előtt van pl. :D Vagyis nem ott, ahol kell. Ha tudom, akkor átírom a triggert, ha nem, akkor szépen 2 perc alatt, áthúzkodom őket oda, ahova kell. :)
    Bele is kezdek most hogy legyen időm is rá elég ma. :) Ma még teszt kört akarok megint futni rajt. :D

    Van egy mondás, ami így szól: Google a barátod! Vagyis, használd, mielőtt kérdezel!

Új hozzászólás Aktív témák