Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    A mostani ingyenes hétvégén egy érdekes jelenséget vettem észre, ami szerintem az előző ingyenesnél még nem volt. A konfig, rendszer nem változott (i5-11400, 16GB RAM, RX570 4GB, Windows 11). Mindenféle részletek állítgatása nélkül 1920*1080 sima high presettel 45-50 fps, de az stabilan, nem futottam még bele olyan részekbe, ahol kiugróan leesne, igaz, túl sem megy. Viszont valamennyi játék után a számláló odaragad 10fps-hez, és annyi. Újraindítva a teljes programot megint jó. Igen, se a GPU, se a VRAM nem túl acélos, de bírja, mondjuk a beállítások menü szerint is a VRAM fullra ki van maxolva high beállítások mellett. A VRAM megtelik dolgot nem tudom értelmezni, az egy operatív tár, azt a programnak ürítenie kéne, ha valami épp nem kell, mellesleg ilyen alapon akkor elhullik egy 4-6, majd 8 GB-os kártya is, csak később.

    Magában a játékban amúgy lényegében 0 újdonságot fedeztem fel a korábbi részekhez képest, a sztori olyan amilyen, még azzal nem is lenne gond, jó kis B kategóriás akciófilm, de a játékmenet kínosan a bevált sémákra épít. Mindez valószínűleg nem mindenkinek tűnik annyira fel, de én kb. másfél éve nyomtam le az FC3 második felét, meg a teljes FC5-öt és New Dawn-t 3 hónap alatt, és a 4. részbe ezután kezdtem, fel is adtam, így nekem lehet tömény volt a Far Cry élmény. :)

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák