Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz warcat #1621 üzenetére

    "Az ikonikus településekkel kapcsolatban meg ez teljesen rajtad múlik,a korábbi részekhez képest hihetetlen mértékben megváltoztathatjuk a világot - ha rászánod az időt.
    Van ez a viszonylag lakatlan,romos pusztaság, ebből virágzó településeket hozhatsz létre,amik teljesen a tieid hiszen a két kezeddel építed fel.
    A víztisztító gyártja neked is a tiszta vizet,nyersanyagokat termelnek neked és boltokat is nyithatsz,amik egyrészt pénzt hoznak neked,másrészt vándorkereskedőket vonzanak,akiknél szintén vannak legendary cuccok.
    Várjatok szerintem az ítélezéssel,ha elég időt beletolsz,egy felvirágzó államocska ura lehetsz ha beleéled magad"

    Mivaaaan? Nehogy már nekem kelljen összelegózni egy Little Lamplight-ot vagy egy Paradise Falls-t. :F Ezt a megjegyzésedet nem tudom hova tenni, szerintem totálisan félreértetted, amiről ezzel kapcsolatban szó volt.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák