Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ForgoLajos

    csendes tag

    válasz proof88 #1216 üzenetére

    Hello,
    Én lennék a tökéletes példa arra, hogy nem vagyok egy szuperpilóta, és nem is áll szándékomban a "bármi áron győzzek" dolog. Eléggé nehezemre esik az is, hogy kipörgés, ABS és stabilitás LOW-n van, megtegyek egy értelmes kört. Ha valakinek nem pörög meg a kocsi, vagy nem blokkolnak a kerekek, kapcsolja ki a Cheat progit, és garantált lesz kipörgés. Mondom nekem alacsonyra állítva is néha megforog. Természetesen mindent megteszek a győzelemért, de alapból szórakozni jövök fel, levezetni a felesleges energiát, kikapcsolódni, és nem azért, hogy görcsöljek azon, hogy végig menjek 1 kört hogy nem töröm össze magam. Nekem alapból nem tetszett az FSone, de hogy ráéreztem a SET csinálásra, azt hiszem nem is rossz mód, de ennek ellenére a szórakozni vágyó pilóta elvárása a jó felbontás, a szépen kidolgozott autó. ami valljuk be, nem az FSone erőssége. Persze nem csak ez lesz a mérvadó a döntésben, de számomra elég nagy súlya van. Én személy szerint örülök, hogy nem az RS lett, mert azzal nem tudtam menni.

    A-liga is the BEST of year 2013 ( thx for all Driver and admin)

Új hozzászólás Aktív témák