Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz Motion_Blur #68 üzenetére

    Végre valaki aki szintén F1-challenge rajongó!!! A PH! autóverseny topicban mindenki azt mondta h senki se F1c-zik :(
    Látom az időket, de sajna én RH2005-el nyomom... nincs kedved átnyergelni rá?
    Amúgy mivel játszol? Kormány vagy bill? Milyen segítségekkel?
    Én eddig stab control, traction control, auto shift, clutch assistance-al mentem. Most kezdek majd hozzászokni a kézi váltogatás és a stab. cont nélküli vezetéshez.
    Van amúgy török pálya, én a CTDP2005-ből töltöttem át a 2005 RH-ba. És működik.

    [Szerkesztve]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

  • Skipp

    senior tag

    válasz Motion_Blur #68 üzenetére

    Látom átesett a topic egy átnevezésen. :)

    Wohóóó micsoda idők! Ezektől jóóóó távol vagyok (Kanadában csak 1,5 mp :D ).

    Tegnap játszogattam neten, de mindenhol csak spanyolok vannak. :DDD Egyébként ritka köcsögök vannak. Történt, hogy mentünk spanyol pályán RH2004-gyel. Ment előttem egy gyerek, kb azonos időket mentün körökön keresztül. Egyszer hibázott (utoló kör elején), megelőztem, erre mit csinált az ökör? Az utolsó balosnál izomból hátulról belém. Következő emlékem, hogy a falnál dekkolok szárnyak és kerekek nélkül. Ő meg továbbment valahogy. Felbasztam az agyam rendesen....

    Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

  • Bandit21

    addikt

    válasz Motion_Blur #68 üzenetére

    Tudnál replay-t küldeni mondjuk monza körödről? Meg főleg a setup érdekelne. Sajna én a 2005-el játszom, az jóval lassabb. Kipróbáltam 2004-et is, de nincs setupom hozzá a 2005-ös meg nem jó mert a gumi jobb tapadása miatt elég lenne sok helyen kisebb szárny, de annak meg a váltóval is utána kéne menni... szóval kész káosz. Így meg olyan 1:22:xxx-et mentem monzában pár kör után (5-ös radival mert 45 fok volt). Te meg tudsz 1:18-at és az nem semmi, jó lenne látni mit cseszek el ennyire. Bár lehet h csak a 2004-el van bajom mert én csak 2005-el mentem mindig :( Teljesen más ez a gumitapadás, kigyorsításnál, kanyarokban hihetetlen a 2004! Meg kéne szokni, de erre nincs idő, de azért kiváncsi vok! Küldesz 1 setupot meg 1 replay-t akkor? Előre is köszi!
    F1RST-en a hotlapokkal RH2005-ben általában az első 5-10-ben bennevagyok, szóval nem értem mi nem mehet ennyire a 2004-ben.

    [Szerkesztve]

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák