Új hozzászólás Aktív témák

• Napster01

tag

válasz Smallfont #601 üzenetére

Hát.......... én ismerem a BFO07 vezetőséget, korábban találkoztam egy Hexenking mod módosítással amit sloan csinált, szereti csúszóssá tenni a pályát. Az akkori 06-os módban elindultunk egy szezonban, csak túl sokan lettünk hirtelen és serverhiány miatt, mivel csak fun ligának tartottuk vége lett (2 futam volt). Nos visszatérve a módra, Bahrainben végig vezettem a futamot, viszont az alacsony tapadás és nagy kopás/melegedés miatt a vége előtt 2 körrel már szinte csak csúsztattam a kocsit a kanyarokban, míg a mögöttem levő, aki az uccsó kiállásom előtt 10 seccel volt mögöttem hirtelen utólért, és az utolsó előtti körben nem bírtam megfogni az autót, ezért megcsúsztam és átvette a vezetést, majd 2. helyen bedöcögtem a célba, de nagyon bántott, mivel jóval gyorsabb setupom volt, de előtte nem teszteltem a gumikat, csak toltam a rövid etapokat, de póruljártam. Amúgy már az edzéseken is, istenség volt mikor bementem én egyedül 1:27:9-be, a csapattársam akivel setupoltunk 1:28-ba volt, a többiek 1:28 vége, vagy 1:29 eleje, szal időkön láccik, h mennyire volt rossz a gumi..............