Új hozzászólás Aktív témák

  • Smallfont

    tag

    az a baj h én hihetetlen amatőr vagyok még ebben :(... És sajnos sok sok mindent nem udok helyesn eállítani. Igazából nicns enek konkréte eltrvezéseim, h miko mit állítsak be tudatosan. Pld én még részeletsen sose nyúltam bele a váltóba. Továbbá a gumi nyomást nem tudom mihez és hogyan állítsam be. szóval van a melegedés azt látom annak van 3 értéke. Van olyan h nyomás meg vannak ilyen százalékos györörűségek is. TOEIN stb. Nincs valaqhol a neten valami leírás h valami alapján elindulhassak h hogyan állytgassam. Ti hogyan kezdtétek el? egyből tudtátok mit mikor kell állítani milyen értékre kb és mindig tudtátok h mi mit jelent és mi minek a függvényébe változik? Már 4 hónapja aktívan játszom vele és rádöbbenek h szart se tudok sajnos. Ha van valami leírás amit értek is vagyis lehetőség szerint magyarul. Hiába tudok jól angolul ha a szakstzavakkal nem vagyok tisztában. Bocsi a kitörésért. Csak rossz nézni h ti tudjátok mit állítgattok én meg csak vaktába tologatok húzogatok, és a kocsi akkor se tapad meg normálisan az esőben meg ilyen finomságok. :O :O :W :W :F

    Hardcore Fucking Asshole!!

Új hozzászólás Aktív témák