Keresés

Aktív témák

  • Mag

    senior tag

    válasz twollah #17 üzenetére

    Azt sajnálom hogy a '' vlágyimir: Bövebben link: keresörobotja a ph!-nak'' topicodat bezárták. Együt érzek veled ezügyben.Kéne egy ujabbat nyitni,mert a ring topicban ugysem látja meg az illetékes mivel egy nagy ömlesztett vacak az egész.
    Igy viszont tutira felfigyelne ö is, és jopár forumozo is : )

    [20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

  • Mag

    senior tag

    válasz PEPE85 #22 üzenetére

    Javaslom béreljünk egy szobát (nem lakást,csak szobát) ,azt kapni 18-28 e FT/hó áron ,vhol ahol van BIX kanóc a közelében ,és pár napra költözzünk be.
    Ne féllj, 1-2hét és megunnád, söt 1 nap este tele lenne a vinyod, 2. nap estére meg elfogynának az irhato lemezeid, 3. napra ha vennél ujakat, akkor sok irástol a 4. napra bekrepálna a DVD irod: ))

    Hidd el, megunnád. Olyan ez mint amikor vki beszabadul egy élelmiszer/édesség gyárba.
    Pár nappal kezdés előtt:

    ''-Annyi csokit zabálok,hogy kieszem a céget a vagyonábol!''

    Ez igy müxik is az első héten aztán egész életedre megrühelled az adott kaját.
    Volt ismerösöm aki fiatalkorát itt töltöttem Mo.-n ,és pár évre kiköltöztek (apja mukája miatt) a Dél-Afrikai Köztársaságba...mondanom se kell egész nap vagoszámra zabálta a banánt...eredmény az lett hogy több éve hazajöttek,de még most se bir ránézni a banánra,még a szagát is utálja.... (még jo hogy a netnek nincs szaga : ))))

    [20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

  • Mag

    senior tag

    válasz PEPE85 #25 üzenetére

    Hol voltál amikor rendelkezésedre állt 100mbit? (sorry lehet hogy már leirtad, de nem emléxem rá)

    [20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

  • Mag

    senior tag

    válasz PEPE85 #27 üzenetére

    Irtam ICQ-n, szoktad azt nézegetni néha?
    Van nekem is bent gépem, szerver hostingon(100Mbit)....de semit se ér ha nincs a lakásodon a net.Az hogy el kell járni elég nagy nyüg, vinyokat csereberélni, másolgatni...stb. Én csak akkor megyek be hozzá ha vmit javitani kell, szoval nem logok rajta egy sürün,pedig bármikor hozzáférhetek.Inkább leszedem az itthoni 1mbittel, kényelmesebb.

    [Szerkesztve]

    [20:21:00] <.[VIP]Viky> miért van az, hogy oda van egy film mögé írva hogy avi és közbe angol?????????????????????

Aktív témák