Keresés

Aktív témák

  • twollah

    nagyúr

    válasz Mag #18 üzenetére

    Tul tettem magam a dolgon.
    Tudod vannak beszukult agyu emberek akik nem tudjak megkulonboztetni a poent a szemelyeskedestol.

    Na mindegy...

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Mag #18 üzenetére

    (a ringet tokeletesen atlatom - mondhatni szemmel tartom - , jon rola email - igen nekem is jon, pedig nem is teptem erte a szam ;]
    a rajongoi topic-nak meg en sem sok ertelmet lattam, twollah-hal elpoenkodunk az off topic-ban is)

    #23-as hozzaszolasodra pedig:
    ha az ember kicsit is esszel esik neki az ilyen savszelessegnek, nem feltetlen szukseges, hogy beleunjon par nap/het alatt
    ertem ezalatt azt, hogy:
    1: nem kell mindent azonnal letolteni, amire gyermekkorunk ota vagyunk
    2: nem kell mindent archivalni (foleg azokat nem, amikre gyermekkorunk ota vagyunk, hisz ezekre unnank ra leghamarabb), hisz ha szukseg van ra, akar egy dvd is ujra letoltheto1-2 oran belul (s annyit varhatunk ra, nem kergetnek fegyverrel) - eleg azokat archivalni, amiket vagy napi rendszeresseggel hasznalnuk (jatekok play cd-i, mas mst nem ugrik be home user szemszogbol), vagy ugyan ritkan, de akkor nincs idonk toltogetni (pl oprendszer es driver/util telepitok, hogy ha pistike szol, tudjuk szaladni - nem mintha nem elne tul azt a fel orat, amig ezek lejonnek, de lassu osszeszedni pl a drivereket)
    3: amit meg kimondottan felesleges kiirni/tarolni, azok a filmek, hisz ilyen savszelesseggel meg merem kockaztatni, hogy meg dvd-t is lehet online nezni (csak meg kell talaln, hogy honnan)
    mondjuk ezesetben nem lesz maximalisan kihasznalva a savszelesseg, viszont itt mar inkabb arrol lenne szo, hogy mas szinvonalu szolgaltatas, mert bar ugyannannyit tolt, mint 512/128-as user, a varakozasi ido joval kissebb - jelenleg ez nalunk ne kifizetodo, de nyugatabbra es (tavol)keletebber (:)) ez a gyakorlat

Aktív témák