Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz hobizoli #9891 üzenetére

    Hát, ennyiért aludna ott, akinek 6-7 anyja van, akik közül csak egynek van női neve.
    Amúgy, ha belegondol az ember, rendes pénzt lehet összekalapálni egy ilyen lomizáskor.
    Egyszer én egymás mellett láttam kitéve 2 színes szódűsüveget, darabja párezer, de nem mentem vissza érte, mert messze állt meg a busz. Azóta is bánom. Van pár ilyen kacat idehaza dísznek.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • Jahno

    őstag

    válasz hobizoli #9891 üzenetére

    Nem csak a 2 kilóért pusztul, de felénk tanyán a lomisoka legkirályabbak és még jó cuccaik is vannak. Már kiccsávó koromban a címlistákkal sefteltek, hol, mikor, mi várható. Tesó onnan szerzett bicajtól a varrógépen át mindent, meg a jó ég tudja még milyen működőképes cuccokkal látják el a környéket Ausztriából.

    Többi képlékeny, idehaza én sok éve 1-2 millió forint értékben csak virágcserepet szedtem össze egy konténerből, de akad sokféle, aminél lehet nem tudják az értékét, vagy nem akarnak szopni jófogáss barmokkal. Odahaza a kuka mellett alapban cserekereskedelem van, tesónak most levittem 2 kukás zsáknyi cérnát/fonalat. Volt közte egy csomó bontatlan is. Ahogy néztem valaki kihalt és festés, kiszórás, fellelt készlet volt. Néha a rézbőrű sem érti, ha egy komplett terrárium sokat és és rábassza a kanapét (nem az eszükért vannak, nahh) de pár éve csak pár 10 másdpercen múlott, hogy nem lett egy Duflex fotómasinám, mert azt a mamma is kikapta a tesó kezéből és már rakta is a Lada műszerfalára. Sziszegtem is a fogam közt, mert klasszikust idézve "A Dulovits Jenő fotóművész által tervezett Duflex fényképezőgép mára gyűjtői példánnyá vált, pedig régen ötven forintért kínálták őket kosárból az Ecserin" A gyűjtói példány meg állapottól függ, de amibe a brazil ott belenyúlt az lazán 4-5ezer Eurós darab lehetett.... És lehet leadott belőle fél deka alamínijumot az Intermetálnál :-/

    Nem tudom, konzolos/retrós srácok is egész jól élnek bellőe, hogy régi Nintendókra, egyebekre vadásznak a piacon, sokszor lehet látni C64est, meg olyanokat, hogy jajj. Aztán van akinek a vasazás jár, az olyan.

  • Sipi-

    tag

    válasz hobizoli #9891 üzenetére

    Egyébként sem könnyű arrafelé parkolni, de nagyon változó (néha 2 perc, néha 20 perc).
    Én 5 körül voltam arrafelé, akkor folyamatosan cirkáltak a platós teherautókkal (legalább hármat láttam), meg a dobozos furgonokkal. Hazafelé inkább kimentem az Üllői útra, hogy ne kelljen ezeket kerülgetni.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.ferfiakonyhaban.hu

Új hozzászólás Aktív témák