Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz eattila #98189 üzenetére

    Kérdezz, bekedvenceltem vagy 240 különféle mindent és 2 hét múlva megyek vissza a helyi közértbe ahol minden is lesz, csak győzzem kifizetni :C

    Hirtelen felindulásból vettem egy katonai zubbonyt, csak az obik nem férnek a zsebébe, azt simán visszacserélik. Felpróbálok egy málhás öves félmellényt és megnézem mivel tudom telerakni. Kell, hogy valamit egy üres zsebbe behajítsak és ne legyen baja, mert a táskában pont nem férek el. Pár óra után meg minden zseben tel van obisapkákkal, koncepció nélkül.

    Eredetileg a boltba nadrágért mentem amiben lehet sárban feküdni, csak menet közben jött meg az étvágy és egyből betoltam a kasszájukba 50ezer kreditet.... Bár ha megnézem mit kaptam, mert sokan a hátizsákot 30-X ezresre tippelik, közben 10-12ezer körül lehet venni és elég masszív, nagy, variálható.

    Később jön pár apró módosítás amit jól meg kell gondolni, mert pár tartóról levágnám a csatot és és kimetszeném az belső bélést vagy az esővédő huzatot, de ez egyelőle utolsó utáni pont lesz az Ekcel táblázatban.

    Pár hétig rendezkedni fogok benne ide-oda az biztos :C

Új hozzászólás Aktív témák