Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Phülöp #86380 üzenetére

    Igazából keresek kifogást a Lenovo moncsi ellen, de nincs érdemi. Árban jó, ennyiért 4K nincs. Ami van, az ~1.5x drágább, annyival kerül többe (legalább) a felbontás. Tudásban nem feltétlen lesz jobb az összkép. Nyilván, ami nem csak 1.5x drágább, az lehet, átlag tudásban is jobb, meg több bemenet, blablabla... Nyilván ha más a keret, akkor a képességek is mások lesznek. Szóval szerintem ennyiért jó vétel.
    Azt gondoltam, hogy van ott valami "csók", aki szerez valami kedvezményt, vagy ilyesmi, ezért ez a bolt a preferált, de a power.fi-nél sincs sokkal másabb ajánlat. Azonos tudás kábé azonos áron.
    Ha esetleg 4K képesség mellett döntesz, akkor érdemes olyasmiket is nézni, hogy USB-C, esetleg ugyanez több csatlakozón. Néhány cucc képes felfűződni ilyesmi kábelen, azaz a jelet adó eszközből kijön 1 mazzag (táppal, képpel, hanggal, mindennel) az bemegy a monitor egyik C csatijába, onnan kábel egy másik ilyesmi képességű monitorba, és a forráson 2 kijelzőt lehet buzerálni. Ez elég "luxus" még, de szerintem terjedni fog. Samsungoknál látni néha olyat, hogy 4K monitor, de 2 PC képét képes kép-a-kép-mellett megjeleníteni. 2 bemenet kell ehhez, persze.
    Ha ilyesmire nem vágyódsz, akkor patent a Lenovo.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák