Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz npera #68395 üzenetére

    Alépítményt építeni nem olcsó multaság, csoda, hogy 2év alatt lezongorázták. Ez az a "közmű alagút", ami az utcán megy a föld alatt, és onnan vannak leágazások a felhasználói berendezések felé, vagy az azokat kiszolgáló szolgáltatói berendezésekhez.
    Nálunk a lakást kivitelező leszerződött a hazai legnagyobbal, hogy akkor optika a kezdetektől, és tényleg, beköltözés után 1 hónappal, mire odajutottam, hogy kéne net, pár napon belül jöttak, megcsinálni. De a kivitelező csinált még egy beállást, hogyha akármi is lenne, akkor legyen annak is csöve. Ilyenből egy van, az előszoba és a folyosói elektromos elosztó szekrény közt, illetve az előszoba és a nappali egyik fala közt. Azaz, ha kéne, akkor tudnék fogadni másik szolgáltatót is.
    Persze most jobban belegondolva, én elfoglaltam azt a kiállást, mert kellett még 230as aljzat, és az most ott van. :D
    Szóval ez a 2év ez szerintem nem is rossz eredmény, kérdés, milyen sávszélesség és mennyiért lesz elérhető?

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák