Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz blueboi69 #5871 üzenetére

    Őőőő, ez nem az az állapot, amikor laknak benne.

    4 napig takarítottam, mire ilyen lett. Jött stylist, aki adott egy 4 db A/4-es lapos listát, hogy mire kell figyelni. Aztán átnézett minden helyiséget és megmondta, hogy mi maradhat és mit rakjunk ki. Aztán vásároltunk az IKEA-ban kábé 7k SEK értékben díszítéseket és fél napig rakosgattuk asszonnyal. A takarítás pikantériája az volt, hogy addig a család otthon volt, tehát miközben a két gyerek a szokásos tevékenységet végezte én takarítottam, asszony pakolt el és hordtuk ki a szemétbe a régi dolgokat és a tárolóba azt, amit meg akartunk tartani.

    A nappali így néz ki normál állapotában. A könyvespolcok tele könyvvel és játékkal. Meg úgy általában van élet a szobában.

    A svédek a következőket akarják látni:

    - max 1/3-ig rakott polcok, érezzed a teret
    - kevés bútor, érezzed a teret
    - fehér, szürke és fekete. Valamint valami fókuszpont színnel. De nem sokkal.
    - hanyagul leterített textilek itt-ott, de lehetőleg fehér vagy szürke. Esetleg pasztell, de semmiképpen nem mexikói rittyem-ruttyom mintás
    - sok fa
    - sok üveg
    - sok fény
    - valami blikkfangos kis részlet egy sarokban
    - valami KV-főző. Fekete, fehér, inox vagy 70-es éveket idéző retro lehet.
    - ne legyen látható alkohol
    - ne legyen semmi személyes elöl. Úgy akarják érezni, hogy ők már be is költöztek, az előző tulaj személyes dolgait nem akarják látni

    Ha ezeket hozod, akkor akár már a hirdetés alapján is benyomnak ajánlatot. Nekünk most a hirdetés felrakása után 2 órán belül jött az első ajánlat. De a díler még masszírozza őket, mert nem ajánlották meg az áhított árat.

    Ha ők nem viszik el, akkor indul a licitálás, amikor egymás ellen licitálnak a vevő aspiránsok és tolják fel az árat egymásnak. A dílernek meg pörögnek a dollárjelek a szemén, mint Dagobert Bácsinak. Én csak csendben figyelek a sarokban jelenleg, idegek pattanásig feszülve kábé.

    Ha a most ajánló nem viszi el, akkor jövő vasárnap nyitott bemutató. Meglátjuk mi lesz. Ez az ősz sem lesz unalmas.....

  • Jahno

    őstag

    válasz blueboi69 #5871 üzenetére

    "Az ilyen borospohár otthagyva a quelle katalógussal, háááát nemtudom"

    Mert el akarja adni és szakember jó pénzért meg is oldja, csak csinálja azt, amit mondanak. Külön matek az egész. Amerika egyik felén életszerű kell, de extrémebb személyes tárgyak nélkül, délen meg mehet a szennyes a sarokba, attól igazi. Svédeknek meg tudományosan kikészített IKEA katalógus lakás kell. Ha ezt szeretne látni, akkor olyan kell csinálni.

Új hozzászólás Aktív témák