Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz FőDudu #29834 üzenetére

    CDJ-t meg Tascam kazettás szart is küldhettél volna :wub: az még kiállításra is jó. Infós adttárolós kiállításra olyanokat összehordtunk, hogy ihajja. Tascamért meg tán Gömbibá is lepipázott volna.

  • Jahno

    őstag

    válasz FőDudu #29834 üzenetére

    Amúgy mivel konferenciáztok, meg mindenféle tervezet volt egy csomó ilyen cuccnak indokolt is a beszerzése. Legfeljebb nem úgy adta ki, piac is változik, júzerek is tudományosak, szóval passz. Genelec sem oda való, de ha most egy audiós cégnek beesik a kérdés, mert szállítani kell ezt meg azt, aktív hangfalat és sok mást, akkor az egy ismert márka, lehet aktáron is volt, viszonteladója, ésatöbbi, aztán berakta a sorba. Van ahol szeretik a MD felvevőt, hajtják is, van ahol azt sem tudják mi az. Sokszor vesznek jó és érdekes motyókat, de a valódi felhasználó igényei és a rendszertervező közt elveszik a fonal. Vannak vélt igények, kérünk erre egy darab valamit. Tessék, egy darab valami, aztán persze nem úgy és arra akarják használni, amire való.

    Mindkét oldalról kemény dió bír lenni az egész, egy ilyen helyre a BT csatlakozások mellett még mindig tartanék kazettás magnót és mindenfélét, az is biztos.

    Legjobban tán a műholdas rádióvevőn lepődtem meg, mert az úgy végképp érdekes egy tárgyalóban, de felőem aztán miért ne, végül én akartam használni a legtöbbet, ha már ott volt és adott. Volt amikor civilben is jól jött, mert meg kellett oldani a megoldanivalót és leggyszerűbb egy alkalmi transponder bérléssel volt, csak azért ez sem túl mindennapos.

    Ha tele van rakva és értelmesen megcsinálva egy doboz, akkor legalább drága, de mindent is tud és bővíthető. Legtöbb helyen meg akrnak valami nagyot, rájönnek mivel jár, lefaragják az igényt 30%-ra, cipőkanállal pont belefér valami technika, aztán jön a gányolás, bővítés, satöbbi, mert előre tudjuk, hogy a 30%-os igény az minimum 50 lesz, Te hülye vagy, mert hiába láttál 2ezer ilyet és kettőtöknek van benne 40 év tapasztalata, az ügyfél úgyis megfejti, hogy akármi.

Új hozzászólás Aktív témák