Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qnadam

    veterán

    válasz -NoVa- #18584 üzenetére

    most megy a parasztgyalázat, az fttb 1000-es csomagokat visszavették 500-ra.
    mondjuk elég érdekes logika szerint mennek a dolgok, felemelték az fttb100 árát az fttb1000 fölé, ami viszont a honlapon nem is szerepel választhatóként, csak az 500-as. tehát logikus, hogy nálam papíron megmaradt az ezres (amit nem emeltek, így olcsóbb, mint a 100-as), viszont 500-ra levették a sebességét. cserébe a feltöltés 200 helyett 300 lett...

    istálló? gazemberség? hupákolás?

  • npera

    újonc

    válasz -NoVa- #18584 üzenetére

    Igazából nekem is jóval kevesebb van otthon. 50-es a csomag elviekben, de ennek töredékét tudja amikor más is netezik. És gyakran megszakad teljesen, olyankor simán vársz. Streamelt tartalom esetén csodálatos.

    Valamikor az év folyamán hozzák az optikát. Akkor egy generic szolgáltató lesz csak, aztán kell privát szolgáltatót választani. És én már tudom is ki lesz. A Bahnhof. Ők híresek arról, hogy minden logot naponta törölnek, alapból kapsz VPN-t és még a lassabb csomagjaik is durva sebességűek. Amikor elkezdték szétvegzálni a Kalózöböl nevű helyet, akkor ők felajánlották a migrációt azoknak az előfizetőknek, akiket a Telia elkezdett fenyegetni azzal, hogy felnyomja őket a hatóságoknál letöltés miatt.

    Van 10 gigabites netük is, de nekem még a 100/10 is elég lenne. Az 300 SEK. A 100/100 már 349 SEK, aztán jön a 250/100 409 SEK-ért. Ez már-már feleslegesen gyors nekem.

    Van itthon netes TV, azon asszony nézi a híradót vagy gyerekek a mesét Netflixen. Én jutúbolok és autós műsorokat nézek főleg. Meg alkalmanként World of Warships. Kábé ennyi. Meg a HWSW fusson röccenés nélkül.

    4K nem érdekel, ha FullHD stream fut stabilan akkor kábé meg is érkeztünk.

Új hozzászólás Aktív témák