Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz qnadam #15397 üzenetére

    Értem, amit mondasz. Csak ha ebben gondolkodsz, akkor eléggé szűk lesz a választék. Azaz szerelvénybetétből lesz 4-5 gyártó termékei közül pár, ami kelleni fog neked, viszont nem feltétlen lesz esztétikailag megfelelő.
    Értsd: a Sonoff cuccai nekem külsőre teljesen elütnek a jelenlegi szerelvényeimtől. A másik, hogy nem is tetszik ránézésre. :) A Wallpad termékeiből meg van, ami nagyon bejön, mert szerintem szebb. De kombinálható(bb) is, mert a keret meg a betét egyes típusoknál választható, és akkor már lehet átkábelezés után egyforma szerelvénycsalád. Ami viszont nincs itt, az pl. hifi csatlakozók, meg az XLR szerelvényekhez való betét. Nálam van ~6-8 db aljzat a hangfalakhoz, és az eléggé elütne. A kiegészító kapcsolók pont nem annyira érdekelnek, hogyan is néznek ki, de ami a falon/falba van építve, legyen már az egyforma és olyan, ami nekem tetsző. Ha emellé még nem wifis, akkor meg hajrá.
    A sorolhatóságról meg már nem is beszélek, mert itt lehet, 1 kapcsolóbetéttel spórolnék helyet, mert van egymás alatt egy dupla és egy szimpla kapcsolóbetét, azt kiválthatná egy 3as... A lukkal meg lehetne kezdeni valamit. :) A TV alatt van egy 4es, meg egy 3as csokor csatlakozó, de az jellemzően erős/gyengeáram. Van egy cső, amiben 1 optika és egy ethernet megy, meg van 2-3 audio csati a hangfalakhoz. Ott az okosítás annyira nem is lenne lényeg, de pl. a 230as aljzatot már lehetne inteligensebbre cserélni, viszont sorolható kéne, ami megnehezíti a választást, mert ilyen aztán pláne nem sok van. Az se lenne baj, ha "végtelelnül" sorolható lenne, mert akkor egyben lehetne ez a 7es csokor. Jelenleg Prodax (újabban Schneider) Classic keret, sajna nem végtelenül sorolható keretekkel lett megoldva.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák