Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi-

    tag

    válasz npera #144074 üzenetére

    Csak hobbi bringás vagyok (vagyis szeretnék lenni), de szeretnék minden alkalommal amikor elindulok, akkor kb. 25-28 km-t menni legalább, hogy legyen is értelme az elindulásnak. Jelenleg ez hetente egyszer, ha összejön, néha ritkábban.
    De amikor nyáron Balatonnál leszünk (bár csak kb. 1-1,5 hónapot), akkor tervem szerint biciklizéssel kezdem a napot (asszony meg SUP-ozni akar reggelente :D), addigra jó lenne összeraknom a bevált "csomagomat", hogy kényelmes legyen. Akkor már nehezebb beszerezni a dolgokat (drágább, messzebb van vagy rendelni kell).
    Pulzust csak karórával mérek, elég az. Tegnap az átlag 123 volt, maximum 148. Órám szerint nagyrészt kardió (54%), kevés intenzív (20%) és anaerobikus (11%), többi körnnyű. De mentem a Duna parton kavicsos részen is, ahol nem mertem gyorsabban menni. Csepelen vannak elég szép helyek is :)

    Ülésem kemény, amit adtak a biciklihez az van. Tegnap a végefelé megállásoknál már leszálltam, de egyébként haladásnál jó. A korábbi biciklinél már 10-15 km után minden bajom volt, bár ott a bicikli geometriája sem volt jó nekem.

    Pedál-ülés beállításra van valami szabály?

    Italra azért kérdeztem, mert tegnap a végefelé volt 5-7 percem, amikor nagyon nem sikerült haladnom, mentem vagy 13-14 km/h-val, pedig teljesen sík volt, csak elfáradtam. De utána helyreálltam valahogy. Szerecsére akkor már csak kb. 2,5 km volt hazáig.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.ferfiakonyhaban.hu

Új hozzászólás Aktív témák