Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz eattila #136542 üzenetére

    Én próbálom megindokolni is, nem csak a tíccsuk be meg legyen ez. Van amivel nem lehet mit tenni, nagyra nőttünk, civilizáció, passzpiros. Ami meg szembejön és fasság, azt megírom. Tegnap tömegközlekedtem is a faluban, meg gyalogoltam is aztán olvasom a vidéki megmondókat, hogy miképpen kellene megfejteni a világot? Ugyan.
    Bár bicajozhatnának többen is, mert nem fértem fel a villamos/kisföldalattira.

    És pénteken kocsival fogok menni a belvárosba, mert ha ott a lakatos aki kezelésbe veszi, akkor oda kell menni.

    Arányok meg olyanok, hogy reggel ennyien várjuk a HÉVet és akkor a sor vége már nem is látszik, csak villamoson meg itt-ott nem nagyon akarom pofán videózni a T közönségeT, szóval itt van dugó és nem az utakon:

    (na jó képet majd kapsz máskor, mert 20 prece nem lehet feltölteni)

    Aztán a bcajosok most stratégiát váltottak, eddig azt állították, hogy igény van rá, most sorban kapják a javakat, de még mindig nem elég jó. Aztán tényleg csodálkoznak, mikor mondom, hogy városban jelentéktelen a bicajos forgalom, de hát ki kell várni "majd" lesz olyan is. Mert ha még ki lenne használva és hosszú tömött sorokban tekernének, de nem.

    Cserébe ott mindenki más szopolik, aki eddig is volt és igénye van rá. Persze erőből bármit át lehet alakítani, csak már senki nem emlékszik erre, hogy 5 év múlva mi volt 5 évvel ezelőtt és hogyan. Max. megvonják a vállukat és heló.

Új hozzászólás Aktív témák