Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz -NoVa- #11907 üzenetére

    Itt is folyamatosan azon vakarja a fejét az itteni ember, hogy min kellene spórolni. Másra meg elverjük a pénzt. Máshol meg fordítva volt, a helyi erő teljesen jól tudta, hogy valami nem okés, de odafentről van megkötve a keze.

    Már nem is tudom az összegeket, de kb. 2.5 millióért rendeltünk fejhallgatókat, előirányoztam 21 millióért telefonokat (csoffadt Lumia helyett lesz is meglepetés) ha el nem kaszálják és egy csomó más okosság. Állítólag januártól már csak wifi lesz, így veszünk az asztali gépekbe is wifi kártyákákat, az alig 3 millió forint. Aztán mivel a gépek nem támogatottak, így kártyástól kidobjuk és laptopra cseréljük. Aztán ha valóban komolyan gondolnánk ezt a wifizést akkor már rohangálni kellene vele és telepíteni... Sebajja, ráérek, március óta döglődik a szalagos mentés, már akkor igényeltem egy új meghajtót és ASAP azonnal SOS hájpriority intézik. A héten ide is ért egy kisebb, levedlett típus a szomszéd irodából. Az nyekergősebb, mint a miénk volt, cserébe nem automata adagolós és vonalkódot sem olvas. Pár órát elvertem a felélesztésével és feladtam.

Új hozzászólás Aktív témák