Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blueboi69

    csendes tag

    válasz Jahno #112491 üzenetére

    Hoszzútávon igazad van és egyet is értek!
    Viszont szerintem ha itt a gazdaság bedől és drágul minden IS, akkor csökkenni fognak a telekárak, mert kisebb lesz az építési kedv, csok ide vagy oda.
    Most ez a telek elég drága, azért vettünk volna belőle részt, mert ha valaki megveszi, akkor már soha nem lesz rá lehetőségünk, hogy bővítsük a kertünket.

    Namost meglátjuk miképp mozognak az árak, de sztem 1-2évre ez most fog leesni, utána ha magához tér mindenki, megint emelkedni fog.

    Nem építkezek ugyan, de folyamatosan képben vagyok a történésekkel, ez már most elérte az ingerküszöböt sokaknál és fél éven belül a zöldhitel is el fog fogyni. Azon kívül már most elég magas kamatok vannak és nem fognak tudni belevágni sokan.
    Nem egy embert ismerek, aki 1-2éve próbálkozik, hogy nekivágjon építkezésbe, de egyre reménytelenebb.

    Ez csak spekuláció részemről, nem azt mondom, hogy ez a tuti :) De egy elektronyos autóval az üzemanyagon sokat fogunk tudni spórolni, egy telek meg nem létfontosságú.
    Meg vehetünk másfelé olcsóbb telket is, ez annyiból lett volna jó, hogy gyakorlatilag a kertünk kiterjesztése.

Új hozzászólás Aktív témák