Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Samott #108174 üzenetére

    Nem is mindent, de ez csúcsosodik ki :C Na jó, angolok azért 10 másodpercenként tudtak olyat kitalálni vagy megmondani, amitől a hajunk égnek állt. És az összes beszállítónak, alvállalkozónak is.

    Talán abból lehetne a legjobb könyvet írni, meg napi 2 cikket, hogy a programozók belülről pörögnek a szélszesek meg kívülről és soha az életben nem fogják egymást megérteni, az oltás működik a VPN működik, csak senki nem dönti el, hogy mi legyen és akkor azt csináljuk. Ha eldönti, akkor holnapra úgyis mindegy, arccal vissza és teljesen más irány :DD

    Azok elég egybites nem is eldöntendő dolgok bírnak lenni az IT részéről, hogy hiába ígérnek valakinek távmunkát és laptopot, ha nem kap laptopot. Vagy kap laptopot, de nincs VPN :C Vagy naponta kétszer telepítsük újra a gépét...

    Akkor most ne oldjam meg, vagy melyik verzió legyen? Ne keressem, hogy min fog elbukni, ha azon úgyis elbukik és ha előzőleg harmincszor elbukott, akkor most is el fog? Vagy ha nem, akkor érdemes számolni vele, mert hátrányosan ér? Na jó, iroda költözésnél arra nem gondoltam volna, hogy lekonyul a lift, de éppen véletlenül volt kéznél egy kerületi ügyeletes lift szerelő, aki 1 órán belül kijött és megoldotta, mert mi nem nyúlhatunk hozzá :-) Van ez így, lehet igaz sem volt. Mikor a cégnél kifizetem az ÁFÁt az import cuccra, akkor én vagyok a hülye, mert nem munkaköröm vagy miért keresem a kifogásokat? Ugye bonyolult? De mi a legbonyolultabb? Ott helyben eldönteni és kitalálni. Aztán még kétszer. Aztán hümmögni, hogy merre tovább és legközelebb mi legyen.

    Én kipróbáltam pár verziót,

Új hozzászólás Aktív témák