Új hozzászólás Aktív témák

  • halapidori

    csendes tag

    Csajos kérdés következik. (Meg hiszti)

    Tegnapelőtt végigtekertem a Tisza tó kört. 65km. Nem az országúti, hanem a túrabiciklivel. Ezzel a bringával már mentem hasonló távon, igaz, hűvösebb időben. Tény, hogy az utóbbi pár hétben az országútit használtam.
    Szóval: volt a bringán táska, nem túl könnyű, de nem is nehéz. Benne naptej, vizek, póló. Guminyomás oké (!). A váltó alacsony fokozatban. És a bicikli nem ment. Váltogattam, nem lett jobb. 15-ös átlaggal mentünk körbe. Olyan volt, mintha egy ólomvázas tehénen lovagoltam volna. Az első kilométertől kezdve feltűnően lassú volt. Én pedig egyre dühösebb, hogy nyomom, de nem lehet már erősebben, aztán 40km után sört is ittam, de attól sem lett jobb.
    Előzmény: A bicikli kétszer megázott az udvaron (mea maxima culpa), más asszem nem változott. Rossz hangja nincs, nem súrlódik, nem akad, fék nem lóg be.
    Én voltam (vagyok) puhány, vagy létezik, hogy valami nemoké a biciklivel?

    Annyira gáznak érezném bemenni a szerelőhöz, hogy "helló, ezt a biciglit nehéz tekerni, tesséksegíteni", hogy büszke, erős, európai nő olyat nem csinál. Szóval előbb inkább itt.
    Sry, csajos, tudom, meg hiszti, de izé :(

Új hozzászólás Aktív témák