Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz zetor2000 #55211 üzenetére

    El éppen én is elvagyok, csomó retró játékkal, olvasgatással, sorozatnézés, linuxozás, BSD-zés, programozás, emulátorozás, stb., valamit mindig ki tudok találni, mivel tudok szellemi életet élni. Akár még mozogni is, kiskertben, vagy takarítással, vagy hasonló. Egyébként is otthon ülős vagyok. Szóval nem az unalom vagy a magány, hanem engem az anyagi része, meg a társadalmi-gazdasági zűrzavar aggaszt, amit én is megsínylek. Meg 6 hónap alatt azért nem csak kajára, gyógyszerre van szüksége az embernek, hanem egyéb holmikra is. Elromlik valami a háznál vagy valami hasonló szolgáltatás kell, arról hogy gondoskodik az ember, pl. vízvezetékszerelés, csőtörés elhárítása, stb? Fodrász, fogász, f4×tuggyász? Elromlik valami eszköz?

    Megnéztem most a teljes 34 perces brit sajtótájékoztatót a BBC YT csatornán. Ott azért árnyalják a képet, hogy 2-3 hét után meglátják mennyit segített az otthonmaradás, lehet nem lesz ez 6 hónap, az csak valami legrosszabb becslés, ami a számok tükrében folyamatosan javulhat. De ha csak 2-3 hónap is lesz, az is kegyetlen nagy érvágás mindenkinek.

Új hozzászólás Aktív témák