Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Frawly #55210 üzenetére

    Hozzá lehet szokni.
    Én januárban punnyadtam idehaza egy hónapot. Sima sztori volt. Eléggé fáradt is voltam, mert a tavaly év végi hajtás májustól pont elég volt. Nem is maradt csak pár nap a tavalyi szabiból. Reggel felkeltem ~8-8:30 felé, ha előbb megébredtem, nyomtam valami kis pittyputty játékot a telefonon. Aztán KV, leültem a gép elé, átnéztem az éjjeli híreket, meg itt a fóumot, aztán reggeli / ebéd csinálás, annak függvényében, mennyi volt az infó. Aztán reggeli 10-11 felé, vagy ebéd félegy felé. Utána kis alvás, mert kajakóma. Utána KV mondjuk 14:00 körül. Akkor le a közértbe, bevásárlás. 15:00 felé haza, kipakolás, egysör, egykávé, egyszivarka az erkélyen (opciós), már négy óra. TV bekapcs, punnyadsz előtte, megnézed mellesleg az nCore-t, hátha, aztán vissza, fórum, hírek, este hat, kaja, fürdés, esti híradó, akármi. Alvás.
    Majdnem minden nap. Egyes programok felcserélődtek, meg kiegészültek, mert jött posta, menni kellett akármiért a városba, stb. De simán elvoltam, és még el is lettem volna még egy hónapot,. az tuti.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák