Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Sipi- #54584 üzenetére

    "A "digitális oktatás", meg egy nagy ..."

    Tanárfüggő és bonyolult. Látom a gyerekes ismerősöket, hogy 100 féle platform, megoldás, regisztráció, gcím, class, zoom, Face csoport (pfúbaze), email, csoportos cset bármilyen platformon (szerintem még a Gyaloglót is előszedték), lefényképezve küldjed vissza emailban, meg ilyenek jajjanyám....

    Lenne megoldás, de otthon oktatós csoport is átment közel 100ezer taggal az őskáoszba, senki nem tudja merre arccal az előre, akinek bevált és kipróbált, vagy dokumentált módszerei vannak az összeírja, vitatkoznak a fotelszakértők, többiek csak simán nem értik, aztán 1 nap alatt elsüllyed. Legalább láttam hittan oktatást meg ilyesmit :DD

    Senkinek nem könnyű. Aztán mikor tanár kérdez, hogy jaaaaaj, gyerek feltöltötte a cuccot a "nyilvános fileok" alá, és ezt mindenki látja, jajj, jajjj, mit kellene csinálni? Ikon mellett meg ott van a házifeladatok beküldése? Van itt baj, de qnadamnak és ismerősöknek küldtem kis vázlatos segédletet, vagy lelkesítő akármit, többe nem is szeretnék belefolyni.

    Mikor azt sem tudják, hogy a komplett MS-es Teams/forms/whiteboard és egyéb sallang mindenkinek adott, ingyenes már kb. 3 éve, "csak" neki kellene ugrani és egyszer összerakni aztán "csak" használni. Aztán meglátjuk.

Új hozzászólás Aktív témák