Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    Nagyobb vasakat kipakoltuk a klubpincéből, így már csak személyautós sok fordulós fotós "aprólék" maradt. Igaz előbb idehaza kellene összeraknom egy salgó sort, de az esélytelen lesz. Polcok mentek anyóshoz, azzal ősszel körberakjuk a sufnit, asztal, bútor, tárgyalószék szemben szomszédhoz. Igaz ígértem Neki egy Ikeás asztalt, de az kint maradt a kocsi mellett, aztán mivel ott mindent erősen nézegetnek a brazilok, valamint 5 perccel előtte tűnt el egy autó is, elkároltam, így járás. Vitték volna a többi,t azt nem sajnálom, meg kocsi ajtaját is tárva hagytuk 15 PCvel, bútorokkal, felőlem szaladjon vele, de nem jött be, nem lett kevesebb. Erre most hív Tumor, hogy arrafeé kanyarodott, asztal még ott volt a járdád ahogy kiraktam, oszt betette a kocsiba. Hát.

    Már kora délután Benny Hillesen készültünk mindenre, én kiskocsin cégtől vittem ki dobozokat (amúgy sima zacskó kellene, de az mostanában valahogy csak fogy és hiánycikk lett), aztán sarkon vártam Tumort. Akkor kanyarodott arra bicajjal egy csávó, akinek leszakadt a kormányon lévő szatyra, minden szerte szét folyt. Gyors fék, ahogy megdöntötte a bicajt szétcsúszott oldalra a csomagtartón lévő cucc. Egyik gyalog a zacskósat szedte, én megtartottam a bicajt és a másik csomagját, csak közben elengedtem a sajátom és felső sort lefújta a szél, így egy kézzel azt támasztottam, egy másik gyalog rohant a dobozaim után és akkor jött a következő széllökés ami lul nyomta a nagyobb dobozokat, de akkor már el bírtam engedni a bicajt csak a csóka magyarázására nem bírtam figyelni, mert fentről lefelé adtam az erőt a dobozrakásnak és lábbal igazgattam vissza egyenesre az alját. Ááááááááá.

Új hozzászólás Aktív témák