Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz npera #4695 üzenetére

    Így van, pont ezt mondom én is, hogy 30 fokos meleg előfordul, de ritka, nem erre alapul az időjárás az északi országokban. Az a szokásos, hogy nyáron is őszies idő van, múlt nyáron kétszer is megfáztam, mert csak 15-20 fokok voltak végig, nem esik sok, csak napsütés nincs nagyon, borult az idő, meg a szél nagy. Erre most itt tombolnak hetek óta a 30+ fokok, a szobámban is végig 28-30 fok van. Bár most kicsit megint enyhült (egyszer volt hetek óta egyetlen kicsi zápor), de a britek már a 25 fokot is rosszul bírják, nincsenek hozzászokva a sápadt, papírfehér bőrükkel. Tegnap is ilyen időben az egyik szomszéd az emeleti fürdőszobából ablakon kiengedett hidegzuhannyal slagozta le az utcán rendetlenkedő kölkeit, hogy ne kapjanak hőgutát. De Kanada még meglepőbb, ott normálisan rénszarvasok hógolyóznak jegesmedvékkel, most meg ilyen 34 fokos melegekről számolnak be a rádiók, meg erdőtűz, csak nézek. Szerintem most a sarkokon is strandolnak a pingvinek, le van nekik szúrva a napernyő, meg behűtött sört nyomatnak jégkrémmel, közben meg mennek a forró latin és karib zenék.

Új hozzászólás Aktív témák