Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz FőDudu #47292 üzenetére

    3D-print?

    Egy jó Alfa Quadroformiaggo kellene vagy mi a neve az erős szedánnak.

    Toyota Auris kombi HSD az vicces autó. Szerintem te nem férsz bele mondjuk. Én 190 centi vagyok és kábé 95 kg. De a lábam hosszú. És nagy a fejem. Az ajtónyílás elég pici, úgy kellett behajtogatnom magam az Aurisba. Meg amikor bent vagyok és ki akarok nézni, akkor a gumikéder kábé a fejemet súrolja. Előre nézve mondjuk oké.

    A Toyota Verso ehhez képest olyan, mint egy kisbusz, az ajtó nagy és magas. Simán be tudok ülni, nem verem le a térdemet és a fejemet az A-oszlopba. De nincs belőle HSD.

    Arra figyelj, hogy a NEDC alatt megadott plug-in hatótávok kábé fele lehetséges ha képes vagy úgy vezetni, mint amit a hibridek megkívánnak. Ha csak digitális gáz/fék megy, akkor úgy jársz, mint a szegény nke, akinek csak "bégetett" a hibrid és nem ment, de zabálta a benzint.

    Egy Hyundai Ioniq nem jó? Van belőle plug-in is, meg elektromos is. Mondjuk az is passzentos vélhetően.

    Én vennék egy éppen kifutó Toyota Yaris HSD-t, aztán kábé kész is. Takarékos, van benne hely és lehet bele pakolni ha lehajtot az ülést hátul.

    Vagy egy Suzuki Jimny, az meg mosolyt csal az arcra állítólag.

    Motorral nem akarsz járni? Az a legtöbb mosolyt arca csaló közlekedési forma.

Új hozzászólás Aktív témák