Új hozzászólás Aktív témák

  • npera

    újonc

    válasz BobaHWSW #39703 üzenetére

    Én alapvetően egy modellt szeretek az Auditól, a már kifutott első generációs Audi R8-ból a V10-est. Az összes többi dizájnja picit túl sok nekem. Nehéz megfogni, mert Star Trek alapvetően az összes, de az MMI-től hülyét kapok.

    Q5-ből egy hibridet próbáltam. Elképesztően nyomorúságos hatást keltett a powertrain, csak felidegesített az egész autó. Túl nagy, túl nehéz, túl van tolva az egész dizájn.

    A most aktuális A6-ból a V6 dízel tetszett, az egy letűnt kor feltöltését hozta. Elképesztően nagy turbo lag, aztán elképesztően kulturálatlan boost és lefújás. Igazi paraszt kocsi, az bejött. Kivéve a beltér dizájnja, a teljes műszerfal, középkonzol, az összes kezelőszerv, a navigáció, a gombok és a tekerők. Az elképesztően pocsék, de ahogy lenyomod a hosszú pedált, aztán 2 másodperc múlva felépül a turbónyomás és elkezd igazi paraszt módon fújva tolni, aztán gázt felengedve lefúj, na az parádés. Maga a kocsi egy silány portéka, de az a motor egy 90-es évekből szalajtott relíkvia, csodás :C

Új hozzászólás Aktív témák