Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    +cégautó adó, súlyadó

    Meg ne Leaf-et hasonlítsunk Swifthez. Se méretben, se felszereltségben, se motorerőben (se hatótávban :DDD ) nem egy kategória. Ha pedig elkezdünk egy hasonlóan felszerelt, motorizált Qashqai-t hasonlítatni egy Leaf-hez, vagy egy E-Golf-ot egy benzineshez, akkor már közel nem 6m különbségről beszélünk, hanem inkább 2-3 millióról...

    De én nem mondom hogy megéri. Egyrészt nem fogja megérni semmi új autó, de még ha ragaszkodunk is újhoz, excelben sehogy se lehet bebizonyítani hogy megérné egy fapad Swifthez képest bármi drágább, bármi extra.

    Én úgy számoltam, hogy a használt Golfom helyett van egy új, garis Leaf. kb havi +35ezer forintból. Ha egy hasonló kategóriájú/felszereltségű új benzinesre akartam volna cserélni, az ennyiből nem lett volna meg, mert ott a havi 60-70k benzint, 11k cégautó adót, parkolási díjakat nem úsztam volna meg. (és ha otthoni fizetős töltéssel számolok, az is csak havi 15ezret ront)

    Más lenne a képlet, ha 0-ról kellene új autó.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák