Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Jahno #21177 üzenetére

    Fogalmam sincs, milyen állapotban, de van Samu 300LD, 320LD és egy 200as maxtor. Ezen felül van ~10db vegyes, ide/sata vegyesen. A vinyók üzemképesek, az állapota ismeretlen, amit a HDsentinel írna ki. Pár db sata 2,5" is akad, 160-500GB közt. Fele lehet, halott. :) ez ilyen.
    Ha nem leszek rest, egy tavaszi napon szelektálok értelmesebb cuccokat a pinyóban, és akkor viheti a mester, de amit ér, az max 1 tálca sör.
    Amire lehet számítani:
    CPU - 775ös Celeron ... 3GHz P4, esetleg valami Core2duo akármi ~10-12 db
    CPU - 478as ami van, de szerintem az összes lába görbe, pár db
    noti cpu-k, a fenti korosztály, egyik se topclass
    1-2 alaplap, működnek, de nem sokat érnek. "Akármilyen" gépbe jó. letölteni, vagy mittudomén.
    Zsák sz*r kábel, random. Új, nejlonos és bontott is akad. jellemzően sata / ide / floppy, esetleg táp, de azokra emlékeznék. Ezen felül 1-2 táp, működése passz. Zöld-feketével lehet indítani, műszert rá kell akasztani, azt kiderül, nagyon gány és FSP közt a szórás. Klf. interfészekhez hátlapi kivezetés. Minden, amit adtak a gépekhez... 1-2 kártya, szerintem 10/100 ethernet, esetleg 1000es, de nem merek mit mondani. Ilyesmi.
    Random hűtés, ésatöbbi. Talán VGA is van, de hogy mennyi és milyen, azt nem tudom.
    Gép építésekből megmaradt lomok. Fele saját beszerzés, másik fele innen-onnan nálam maradt, került, kaptam.
    Pár gagyi ház is akad. Moddolt Apple G3, meg valami ATX...
    Szervizesnek, hobbistának tök jól jöhet.

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák