Új hozzászólás Aktív témák

  • Bujdy81

    csendes tag

    Rifter szerviz úgy nézett ki, hogy az éves revízió, olajcsere, pollenszűrő cserével, naaaagy-nagy átvizsgálással és műszakival volt 140 ezer Ft. Az első féknél a tárcsát és a betéteket is cserélték, az 160 ezer lett. Saccoltam, hogy mennyivel lenne olcsóbb a féket cseréltetni a helyi Bélánál, de így most megvan minden egyben.

    Hirtelen most ránéztem a Bárdira, egy pár betét 20 ezertől indul, a tárcsa meg 30-tól. Tehát akkor olyan 100 ezertől indul az anyag. Abból lenne nekem 30% diszkont, akkor legyen 70 ezer. De akkor a legolcsóbbat vettem. Egy Textar minőségből már 30 ezer listaáron a betét és 35 a tárcsa, tehát olyan 130 ezer az anyag. És akkor még kell feékfolyadék, meg ez-az. Szóval nem is ANNYIRA lehúzás a 160 ezer Ft...

    Érdemes megnézni a Pug garancia kiterjesztési ártábláját.
    A Rifter ára eléggé frutti. Ráadásul érdekes üzletpolitikai húzás, hogy nem ez a tábla a releváns, hanem az akkori, amikor vettük, tehát a 96 hónap / 160.000 km az nem 390 ezer Ft, hanem 300 alatt van. Amiből lejön, hogy új korában adtak ajcsiban egy 5 év / 100.000 km-es opciót és csak az eltérést kell kifizetni.

Új hozzászólás Aktív témák