Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz Sipi- #134284 üzenetére

    Igazából velem van a baj, mert olyat akarok amit úgyse lehet.
    Olcsón, egyszerűen, szép füvet, átmeneti időre :D

    FB csoport csak rontott a helyzeten, azóta látom igazán csúnyának, mióta oda beléptem.

    A kert 80%-a gaztenger, kiásott gödör, némi szemét is gyűlt hátul a kerítésépítés/kertépítés kapcsán.
    Amíg nincs kész a medence, addig nem látom értelmét hogy véglegesre rendbe legyen rakva a kert. Ez jó esetben jövő nyáron, rossz esetben később esedékes.
    Addig akartam legalább kis részt befüvesíteni. De mivel ideiglenes így öntöző se lett.
    Kertész füvesített, de már tudom hogy tök szarul csinálta. Most vagy az egészet lehetne elölről kezdeni, még földet hozatni, összeforgatni, stb, vagy marad az hogy ebből próbálok csodát tenni vagy hagyom a p*c**ba az egészet.
    Kertész a többi részt szépen megcsinálta, csak ez a fű amit elb*szott. Nem tudom hogy ő a hülye, vagy nem is akart több munkát beletenni, mert úgyis csak ideiglenes. Mondjuk magáért a füvesítésért túl sokat se kért (70k munka + 22k fűmag), max ez volt a tanulópénz. De már tudom hogy mit várjak el ha egyszer eljutunk oda hogy az egészet megcsináltatom.

    Robotfűnyíró a garázsban van, telepíteni kéne, de azt se tudom van-e értelme gaznyírónak beállítani. 10 perc most letolni a fűnyíróval.

    Szerintem betámadom szelektív gyomírtókkal, van aki szerint 2 hónaposan mehet már rá, van aki szerint leghamarabb jövőre. Igazából nagy veszteni valóm úgysincs.

    Gyeptégla erre a ~100 m2-re lehetne, de az egészre kicsit sokba lenne... Na mind1, veszek azért lottót :D

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák