Új hozzászólás Aktív témák

  • GIstvan83

    csendes tag

    Nem, tényeg Tumor kolléga uszított ide.
    Másik csoportban kerestem, de ott nem volt nagy visszhangja. Hobizoli küldött 2-morehoz, ő meg ide. Hátha.
    De nem igaz, hogy előkeríthetetlen az ember.
    Szóval valami utolsó elérhető infót ad valaki azt megköszönném.

    egyelőre a "legbíztatóbb" nyom.. netes keresgélések alapján Hupon volt fent utoljára.
    Lassan 6 éve. Onnan kaptam egy ígéretet, hogy az email címére írnak egy üzenetet.
    Esetleg a régi hwsw-s reges emailcímhez valamelyik exmodi hozzáfér?

    Nem igaz, hogy nyomtalanul eltűnik valaki.
    Ráadásul szerintem nagyobb amiga, sun "buzi" nem is nagyon van az országban.

    Az a baj, hogy valami ősrégen voltam nála még Bicskén.. de szerintem oda se találnék már, de azt tudom, hogy a vasúttol nem túl messze lakott. És akkor még védte a hont.

    Még olyan ötletem támadt, hogy régi msn-en beszélgettünk. De azt is elérni, régi vinyóról előtúrni, szinte lehetetlen. Pedig milyen irónikus lenne, hogy pont őt a picipuha segítségével érnénk el és nem bsd, solaris vagy éppen valamelyik amigabuzi.hu irc csatornán. :D

    Az sörről jut eszembe egy sztori.. egyik állat ismerősöm volt kuplerájba, mikor megkérdezte tőle a művésznő, hogy mire hívná meg, arra azt válaszolta, kiejtés szerint: "attól te nem huggyozol mocskos ribanc". hamar kirakták :D

Új hozzászólás Aktív témák