Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz FőDudu #10320 üzenetére

    Én eBayről rendeltem valami XY kínaitól, GU10es ledes fényforrásokat. Egy IKEA 3 karos, 5 foglalatos "csillár"ba.Ez ette a halogéneket, ami idehaza ~5-700Ft/db (230V/35-40W). Nos, miután megérkezett a 10 db kínai, ahogy fogytak a halogének, úgy cseréltem ezekre a ledes vackokra. Ezek lassan 2 éve nem akarnak meghalni... Ennyi idő alatt viszont halogénből ráment vagy 2-3 szett. A "jó" dolog, hogy az előszobában, 2 kisebb szobában, meg a fürdőben is ilyen halogénes megoldás van, persze azok nem mennek ennyit, szóval a 10 db kínai GU10ből még van asszem 2.
    Éééééés... van "nappali" fehér, 'hideg fehér' meg "meleg fehér" verzió, és a GU10 mellett van még vagy 8-10 másik foglalat is. :) Ha kell, előkotrom a rendelést, de szerintem nincs jelentősége, kitől/honnan jött. Kínai, azt kész. Ez is olyan, hogy nincsenek eltakarva a ledek, simán megfogod. A spotoktól annyiban tér el, hogy amíg azok 30-45 fokban szórnak, ez 120 fokban, azaz sokkal világosabb a helység, mint sima spotokkal.

    Szóval nem lehetetlen beszerezni fain fényforrást, csak ki kell várni a postát.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák