Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ollie

    MODERÁTOR

    válasz Phvhun #820 üzenetére

    Én nem tervezem, hogy belátható időn belül abbahagyom a játékot, de időnként szüneteltetem. Egyfolytában játszok kb fél évig, majd fél évig csak skilleket állítok. Igazából minden évben vannak újdonságok, mert évente 2 új kiegészítő jelenik meg, teljesen ingyen és kötelező jelleggel. A mostani napokon belül várható, és jelentős új, PvE tartalmat fog hozzáadni a játékhoz.

    Fejlődésen mit értesz? Itt nincs az a klasszikus fejlődés, mint az MMO-kban. Itt beállítasz valamit tanulni, és a karaktered akkor is tanulja, ha offline vagy. A trial-ben egyébként csak a játék töredékének megismerésére van lehetőséged. De azt hiszem találsz itt a topikban olyanokat, akik szívesen felvesznek a corpjukba, és együtt játszhatsz velük.

    A Space Ranger-ös kérdésed érdekes, mert megvan nekem a 2. része, de soha fel sem installáltam. De kétlem, hogy annyira összetett lenne, mint az Eve, ahol gyakorlatilag bármit csinálhatsz.

    Ebbe a játékba egyébként bármikor érdemes belekezdeni.

    Ha szükséged van meghívóra (21 nap trial) csak szólj. Ha közben elő is fizetsz, megdoblak némi ISK-kel (mondjuk 150 millió), mert a meghívó kap 1 hónap ingyen játékidőt (már ha a meghívott elő is fizet).

    ***

Új hozzászólás Aktív témák