Új hozzászólás Aktív témák

  • vaakuum

    addikt

    válasz Don.Corleone #981 üzenetére

    Nagyjából igen, de elvileg a most 1-2 héten belül várandó új patch hideout rendszert hoz be, akkor már nem menübe jutsz ki a játékból, hanem a hideoutba, és onnan kell menedzselni majd a játékot valahogy (tippre szerintem valami division szerű lesz, csak remélhetőleg sokkal kisebb területen megvalósítva). Egyébként elvileg mindenre is kapsz xp-t, többek között a tradelésre is külön minden boltosnál, és a fleamarketen meg megint teljesen külön szinteződsz, amitől függ, hogy egyszerre mennyi ajánlatod lehet benn és mennyi ideig. Játékban meg megintcsak van vagy kisezer opció, amik egy része eddig nem is volt még éles, most lehet abból is engedélyeznek még néhányat, de ez nem biztos.
    (Én személy szerint örülnék neki, ha a scav és PMC karaktereket is összevonnák, hogy legalább a skillezés egyszerűbb legyen, ne kelljen két karira külön húzni, és ne az legyen már, hogy a pmc-m már úgy oson, mint egy kígyó még sétálva is, a scav meg guggolva-lopakodva is úgy zörög, mit egy rossz trabant, de cserébe 20 méter után liheg, mert elfáradt. De ez úgysem igen lesz :O )

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

Új hozzászólás Aktív témák