Aktív témák

  • művésznő4

    csendes tag

    Szép napot! :)

    Ez a mai reggel....:U
    Háromnegyed 6-kor arra kelek, hogy valaki ráfeküdt a csengőnkre és csak nyomja és nyomja. Nem nagyon érdekelt, hogy mit akar az illető, hajnalok hajnalán ne zaklasson senki! Megfordultam a másik oldalamra és igyekeztem visszaaludni. Elhallgatott. Azután egyszer csak elkezd dudálni az autójából. Számomra külön öröm volt hallgatni ezt a "koncertet", mert a mi szobánk pont az utcára néz, így páholyból hallgathattuk az ébresztőt. :(((
    Felmordultam, kipattantattam az ágyból, és ökölbe szorított kézzel, vérben forgó szemekkel arrébb "téptem" a függönyt, hogy kinézzek az ablakon. :W
    Nézésem egyből megenyhült, mikor megláttam a rendőr bácsi ótóját és bájosan intettem, hogy apukám mindjárt kimegy... :B :D

    Egy férfi meg egy nő szállt ki a rendőrautóból, de olyan tipikus "helyszínelők páros", tudjátok...:U
    A férfi magas, barna, jóvágású pacák, a nő alacsonyabb, csinos. Kedves arcát szigorú kontyba fogott haj keretezte. Annyira poén volt! :C Mintha az egyik sorozatból ugrottak volna ki hozzánk egy tanúvallomás erejéig...:DDD
    Amúgy a szomszédba betörtek az éjjel és elvitték a fűnyíróját, vagy mi...:U Ezért kérdezték ki anyáékat, hogy nem-e láttunk valami gyanúsat tegnap.
    Nah jó, úgy látszik, túl sok CSI-t néztem anno... :DDD
    Bár becsületemre szóljon, már ezer éve nem nézek Tv-t.
    Igyekszem magamat értelmesebb dolgokkal elfoglalni.
    Na mindegy, szóval érdekes egy reggel volt...

    Klemenském ma letöltötte azt a számot, amibe napok óta szerelmes vagyok. Úgy örülök neki! ^^ Végre hallgathatom az Mp3 lejátszómon is. :DD
    Csibével - érthetetlen módon - megint sikerült beszélnem. Hevesen szervezik a 3 napos Ugornya partyt. (abban a bűűűűnbarlangban... :U :DDD ) Nem tudom, hogy lesz-e belőle valami. Ahogy egyelőre állnak a dolgok, biztosan nem. :F

    Viszont vannak ám fontos fejlemények is! :K
    Apa tegnap óta hivatalosan is vállalkozó lett! ^^ :C Már hetek óta intézi az iratokat és a szükséges engedélyeket, papírokat. Azt mondta, kb. 2 hét és hivatalosan is az ő nevén lesz a kis vegyes élelmiszerbolt. Annyira boldog vagyok! ^^
    Rég láttam ennyire kiegyensúlyozottnak, türelmesnek. Végre fontosnak érzi magát. Gyakorlatilag úszik a munkában, de ő nem bánja, élvezi, hogy van mit csinálnia. :)
    A sok-sok évi próbálkozás, a munkanélküliségből adódó magatehetetlenség, a rengeteg csalódás, visszautasítások, alkalmi munkák után végre valami jó is történik! :DD
    Tulajdonképpen mindig is ezt akarta csinálni. A kisbolt volt az álma, hogy végre a saját lábára állhasson és a maga ura legyen.

    Óóó Uram, csak add, hogy jól menjen neki, szeresse, amit csinál és végre legyen egy kis sikerélménye is! :R
    Már nagyon rá férne...
    :(

    Még egy kis megjegyzés:
    Hétvégén NEM ELFELEJTENI email-t küldeni a barátoknak, mielőtt még azt hinnék, hogy végleg megszűntem létezni a Föld nevű bolygón!!!!!!!!....:U :(((

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák