Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • genndy

    addikt

    válasz P1eTr0 #14752 üzenetére

    Pedig az adott oldalt belinkelve számíthatnál a leghasználhatóbb válaszokra... :U
    Steamen van ilyen csomag, tehát ha a bolttól egy kulcsot kapsz, akkor az Steamen aktiválható. Lehet hogy egy dobozos változat kódját kapod csak meg. Csomó DVD-s játék is egyre többször már Steam-kóddal jön, és akkor csak az a lényeg, a koronggal onnantól kezdve mondjuk gurigázhatsz, másra nem jó (főleg a manapság divatos többgigás 0day patchek korában).
    Egyébként az id-címek jogai már a Bethesdánál vannak, ők meg Steamesek, szóval szerintem ha dobozos is a cucc, akkor is Steam-kódos.
    Következő lépésként várunk szeretettel az OFF-topikban a linkkel, mert szinte biztosra veszem, hogy az ajánlat valami szürkeboltos (G2A, cdkeys és társai), ha már "direkt nem hivatkozod be" és olyan "baráti áron" van, akkor marhára nem ide tartozik.

    [ Szerkesztve ]

    Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

  • reelc

    veterán

    válasz P1eTr0 #14752 üzenetére

    Szia!

    Gondolom valami ilyesmibe akadtál bele.

    Megveszed, a noboxon aktiválod, ami ad egy Steames kódot. A Steames kódhoz meg kell egy Steam fiók. Onnan tudod telepíteni és futtatni a játékokat.

    Régen vettem dobozos játékot, nekem ez új dolog. Tippre így van kispórolva a lemez, csak kód árulás. +1 lépés ahhoz képest, mintha Steam kód vagy lemez lenne benne (Steam kóddal).

    Rengeteg játékhoz kell Steam fiók.

    Ha nem ebbe futottál bele, hanem másféle ajánlatba, akkor az előttem lévő bejegyzése a mérvadó. :)

    (#14755) P1eTr0: "A dobozban egy NOBOX kulcs található." Le van írva az oldalukon. Ez a lényeg. Még ha lenne benne lemez is, akkor is ott lenne a lehetőség, hogy a Steamről szedd le a pakkot, mert az mindenféleképpen kell a játékok futtatásához. A Steam áruház és másolásvédelem is egyúttal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák